Advisory - QuestionNew question

Advisory  -  Bodybuilding, powerlifting

How can I grow up fast and get big muscles?

5 years, 7 months
Heat

How can I get big muscle mass? I want to be a bodybuilder and I am finding an easier and fast way how to get Big Gun. I feel so small.


Comments (2)

Add a comment


  Franta, 5 years, 7 months

Orders for Personal Training: Frantatrener@centrum.cz


  Trenér, 5 years, 7 months

Špatný trénink je takový, který vám nepřináší žádné viditelné výsledky. Špatný trénink je takový, který vám způsobuje zdravotní problémy, např. kloubní bolesti, píchá vás v ramenou, loktech, zádech, opuchnou vám kolena apod. bolí vás v zádech při cvičení břišních svalů, atd. toto vše jsou známky špatného tréninku. Špatná technika, špatně zvolená zátěž, špatný rozsah nebo špatná dráha pohybu. Špatně zvolený cvik nebo dokonce cviky k vašemu aktuálnímu fyzickému, zdravotnímu stavu, kondici, stupni vaší aktuální výkonostní úrovně,..... Špatně zvolený cvik, který nyní aktuálně zrovna pro vás je špatný může pro dalších 1000lidí být tou nejlepší volbou. Možná že za měsíc nebo rok bude i pro vás jednou vhodný, ale možná také ne. To samé platí o počtech serii, opakování, intenzifikačních metodách, atd.

To že tak cvičí nějáký váš vzor nebo kamarád neznamená, že vy z toho musíte mít stejný prospěch. Vždy používejte při cvičení mozek buď váš pokud se ve cvičení vyznáte, nebo rady některého profi zkušeného trenéra. Cvičení je věda, cvičte správně a dosáhnete toho co chcete, pokud je to reálné chtění, dosažitelné cvičením. Z Napoleona ani sebelepší cvičení neudělá dvoumetrového blonďáka.

Po každém správném tréninku musíte zaznamenat pokrok směrem k vašemu cíli. Tyto výsledky byx měly být viditelné po nejdéle 3 až 4 týdnech správného cvičení. Profíci co správně cvičí na plných 100% zaznamenávají své výsledky ze dne na den, takřka z hodiny na hodinu. Protože oni mají správně zvolené tréninky přímo šité jim na tělo odpovídající jejich aktuálním výkonostním úrovním. Pokud cvičíte déle jak rok a nezaznamenali jste žádné zlepšení, tak evidentěn cvičíte špatně. Když cvičíte alespoň z poloviny správně a z poloviny špatně, vidíte zlepšení po každých uplynulých 3 měsících. To co vám přinášelo výsledky první 3 měsíce, ale neznamená, že vám bude přinášet výsledky další 3 měsíce. Nebo naopak to co na vás nezabíralo minulý rok, na vás může začít zabírat letos. Vše závisí na vašem aktuálním stavu. Lidé nejsou stroje. Každý člověk je jiný. Při každém stupni výkonostní úrovně na každého zabírá něco jiného. Vědět co kdy správně nasadit do správného tréninku ušitého vám na míru umí jen ten pravý zkušený profi trenér. Nebo i vy pokud za sebou máte srovnatelné zkušenosti jako takový profi trenér. Kdo z vás cvičíte s nějákým trenérem déle jak 3 měsíce a poctivě posloucháte to co on vám radí a přikazuje a přesto nedosahujete ani 1% výsledků směrem k vašem u cíli, pak si od takového blba, nechte vrátit peníze. Ale pokud vy přes jeho zákaz luxujete ledničku nebo jinak šidíte jeho příkazy a doporučení, pak si svůj neúspěch připisujte pouze na svůj vrub.

PRO.TRAINER@CENTRUM.CZ